🇬🇷 راهنمای پناهندگان فعالیت‌اش را در یونان متوقف می‌کند 💔

همراهان عزیز راهنمای پناهندگان یونان،

کمی قبل‌تر در ماه ژوئن 2019، شما را از کاهش قابل توجه تعداد اعضای تیم‌مان مطلع کردیم. توانایی ما به عنوان یک برنامه برای پاسخگویی به نیازهای فوری شما برای ارائه‌ی اطلاعات دقیق و اساسی زندگی در یونان به صورت چشمگیری کاهش یافته است.

در طول تابستان، با وجود تعداد اندک پرسنل و بودجه‌ی محدود، همه‌ی سعی‌مان را کردیم که شما را مطلع نگه داریم و به سوال‌های متفاوتی که برای ما می‌فرستادید، پاسخ دهیم.

😞 متاسفانه، زمانی رسیده که ما دیگر نمی‌توانیم اطلاعات جدیدی فراهم یا به‌روز کنیم و یا پاسخ‌گوی محتوای موجود بر روی پلت‌فرم‌های راهنمای پناهندگان باشیم، بنابراین راهنمای پناهنگانِ یونان فعالیت‌اش را در روز 1 اکتبر 2019 متوقف می‌کند.

‼️ پلت‌فرم‌های ما تا کمی دیگر به صورت آنلاین برای دسترسی شما موجود می‌باشد اما توصیه می‌کنیم که از اطلاعاتی که قبلن منتشر شده‌اند با احتیاط استفاده کنید‼️

⚠️ ما شدیدن به شما توصیه می‌کنیم در صورتی‌که می‌خواهید از این اطلاعات استفاده کنید، صحت و درستی آن را با مقامات ملی، سازمان‌های مردم نهاد یا NGOها و آژانس‌های سازمان ملل دوباره چک کنید، زیرا مراحل و رویه‌های مهم،‌ هر چند وقت یک‌بار تغییر می‌کنند.

⚠️ برای خدماتی که بر روی وبسایت راهنمای پناهندگان نوشته شده است، همیشه از قبل با تامین‌کنندگان این خدمات تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آن خدمات هنوز هم در دسترس هستند یا نه.

🌱 خبر خوب این است که سازمانی که از راهنمای پناهندگان (Refugee.Info) حمایت می‌کرد، یعنی آی‌آرسی هِلاس (IRC Hellas)، همه‌ی تلاش‌اش را می‌کند تا در آبنده یک برنامه‌ی راهنمای پناهندگانِ جدید، تعدیل‌پذیر و از لحاظ اقتصادی پایدارتر ایجاد کند.

در حال حاضر، ما نمی‌توانیم بگوییم که آیا راهنمای پناهندگان دوباره باز می‌گردد و یا این‌که چه زمانی به صورت مجدد شروع به کار می‌کند، اما ما همه‌ی تلاش‌مان را برای جمع‌آوری کمک مالی می‌کنیم تا با گزینه‌های مناسب‌تر و عملی‌تر، راهنمای پناهندگان را دوباره در چند ماه آینده به راه بیاندازیم.

ما ار هر لحظه‌ی کار کردن با شما، پاسخ دادن به پرسش‌ها و یاد گرفتن از تجربه‌های شما لذت بردیم. ما از دیدن ارتباط و رشد شما به عنوان یک گروه حیرت‌زده شدیم و دل‌مان برای داستان‌های شما، مهربانی‌هایتان با ما و دوستان‌تان تنگ می‌شود. امیدواریم که بتوانیم به زودی دوباره برگردیم تا با اطلاعات مفید و تاثیرگذار در خدمت شما باشیم.

پس این یک خداحافظی نیست بلکه پیغامی‌ست به امید دیدارِ دوباره و زود!

پس تا آن‌موقع، مراقب خودتان باشید ❤️


🇬🇷
وبلاگ راهنمای پناهندگان دیگر به‌روزرسانی نخواهد شد.

تیم راهنمای پناهندگان این وبلاگ را از سال 2017 تا 2019 مورد استفاده قرار داد تا اطلاعاتی درباره‌ی اخبار و موضوعاتی که ممکن است برای مدت کوتاهی مورد توجه شما باشند را با شما به اشتراک بگذارد.

اطلاعاتی که برای مدت طولانی‌تری معتبر هستند روی وبسایت راهنمای پناهندگان به آدرس www.refugee.info که آخرین بار در آگوست 2019 به‌روزرسانی شده است در دسترس خواهد بود.

برای دسترسی به منابع درست دیگر اطلاعات و خبرهای به‌روز شده در یونان، از صفحه‌ی _ تیم اطلاعات موبایل (Mobile Info Team)_ بازدید نمایید و صفحه‌ی _ @RefugeeInfoBus_ را بر روی فیس‌بوک دنبال کنید.